Обвинувачену у держзраді голову Вовчанського райсуду звільнили з посади

Вища рада правосуддя задовольнила дисциплінарну скаргу Харківської облпрокуратури і звільнила з посади голову Вовчанського райсуду Харківської області Ірину Уханьову. Про це повідомили у пресслужбі облпрокуратури.

Нагадаємо, що суддя добровільно пішла на співпрацю з російськими загарбниками, які окупували Вовчанськ. Завдяки її сприянню було утворено незаконний судовий орган — “Волчанский районный суд Харьковской области”, де зрадниця обійняла посаду “председателя”.

Уханьова провела збори працівників суду, де агітувала працювати на окупантів. Зрадниця також додала, що вона буде проходити курси підвищення кваліфікації суддів безпосередньо на території рф, а після повернення — особисто прийматиме іспит від кожного працівника на знання російського законодавства.

Суддя повідомила, що для роботи у суді під її головуванням необхідний паспорт громадянина рф та закликала підлеглих якнайшвидше його отримати. У приміщенні суду зрадниця навіть організувала пункт приймання документів для отримання російських паспортів.

Після деокупації Вовчанська зрадниця разом із російськими військовими втекла на територію держави-агресора. Їй інкриміновано державну зраду, справу розглядає Київський райсуд Полтави.

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі