Рашисти вдердися до будинку мешканки Харківського району та зняли свої злочини на телефон (Відео)

Про це 21 серпня на своїй Facebook-сторінці повідомив начальник Слідчого управління ГУ НПУ у Харківській області Сергій Болвінов.

За його інформацією, до поліції звернулася мешканка села Циркуни Харківського району та повідомила, що в її додатку Google Photos почали з’являтися фото та відео невідомих чоловіків у російській військовій формі, які пиячили та розважалися в її будинку. Сама заявниця в цей момент перебувала за кордоном.

У поліції з’ясували, що в період тимчасової окупації Циркунів російськими загарбниками до будинку потерпілої заселилися кілька рашистів.

“Зламані двері, купа викраденої техніки, одяг, що зник, – чоловічий і жіночий, у тому числі нижня білизна. І, звісно, – пральна машина. Все це – стандартний почерк нелюдів, які прийшли на нашу землю творити лихо. Свої фото рашисти робили на викрадену техніку. А мізків відключити хмарне сховище не вистачило. Головним шоком, судячи з фото, для них стала пляшка алкоголю зі скорпіоном та змією всередині. Особи більшості цих рашистів вже встановлено. Цікаво те, що вони родом із великих міст – Москва, Курськ, Нижній Новгород. Тобто вони мали бачити пляшки з алкоголем і пральні машини. Але, судячи з поведінки цих індивідів, із ними та їх сумною долею все ясно”, — написав Сергій Болвінов.

Теги:

Працював кореспондентом та керував прес-центром у всеукраїнському виданні "КП в Україні"; був редактором регіонального сайту "Слобідський край"; редактором сайту KHARKIV Today; комунікаційним менеджером та журналістом у проектах USAID і Pact. Зараз — кореспондент та автор статей у Newsroom.
Показати всі пости

Коментарі