Гід з пошуку ідеальних вхідних дверей

Вхідні двері є візуальним центром привабливості вашого будинку. Вони забезпечують як практичні, так і естетичні якості, надаючи стиль та функціональність передпокою вашого будинку. Двері вхідні вуличні справляють перше враження як на гостей, так і на перехожих.

Незалежно від того, чи будуєте ви новий будинок, робите ремонт у існуючому будинку або просто проробляєте зовнішній вигляд свого будинку, можливо, настав час пошукати нові вхідні двері. Ви можете зробити це в інтернет-магазині StarDesign: сотні варіантів дверей вартістю від 5,000 гривень від провідних виробників, таких як HYGGE, STRAJ, GALICIA, ТАРІМУС, Вікна Стиль та інші.

Матеріал як головний критерій вибору дверей 

Важливими факторами є матеріал, колір, довговічність, стиль та енергоефективність вибраних вами вхідних дверей. Вибір найбільш відповідного матеріалу є гарною відправною точкою. Дерево, сталь та скловолокно є основним вибором для вхідних дверей. Додаткові міркування включають, чи ви хочете скляні панелі у двері, бічні ліхтарі або наддверне вікно. Звичайно, дизайн неймовірно важливий: вибір дверей, які доповнять архітектурний стиль вашого будинку, також є гарною ідеєю.

Дерев’яні вхідні двері

Вхідні двері з дерева приносять теплоту та красу в головний вхід вашого будинку. Деревина випромінює позачасовий характер, який вітає тих, хто входить. Виробники використовують безліч порід дерева для виготовлення зовнішніх дверей. До них відносяться кедр, дуб, бамбук, сосна, червоне дерево та багато іншого. Дерев’яні двері піддаються індивідуальному налаштуванню за рахунок додавання скляних панелей, молдингів та фурнітури.

Сталеві вхідні двері

З точки зору довговічності та міцності сталь очолює список бажаних матеріалів для ваших вхідних дверей. Хоча частіше використовують сталеві двері в громадських та промислових будинках, ніж у приватних будинках, сталеві вхідні двері є гарною інвестицією для вашого входу. Вони можуть коштувати менше, ніж двері з дерева чи скловолокна. Сталеві вхідні двері служать багато років і не вимагають догляду як дерев’яні.

Передні двері зі склопластику

Скловолокно забезпечує чудову стійкість до атмосферних впливів та енергоефективність у порівнянні з іншими матеріалами для вхідних дверей. Виробники виготовляють передню та задню сторони дверей зі скловолокна за допомогою процесу пресування. Після розміщення двох сторін на рамі заповнюють внутрішній простір ефективним ізоляційним матеріалом. Саме ця додаткова ізоляція дає дверям зі скловолокна конкурентну перевагу в енергоефективності.

Алюмінієві вхідні двері

Алюміній є відповідним матеріалом для вхідних дверей через його довговічність та стійкість до іржі. Особливо в прибережних районах з вологим кліматом та солоним повітрям алюміній може бути найкращим вибором для вхідних дверей. Метал оброблений для захисту від атмосферного впливу. Він не буде іржавіти чи піддаватися корозії, як сталь, і він не буде деформуватися, гнити або тріскатися, як дерево. Однак висока вартість є недоліком, тому що алюмінієві вхідні двері можуть бути дорожчими, ніж інші варіанти.

Вхідні двері зі скляними секціями

Природне світло доповнює атмосферу будинку, покращуючи здоров’я мешканців. Вхідні двері зі склом пропускають денне світло у житловий простір, що робить їх популярним вибором для багатьох домовласників. Звісно, безпека є міркуванням. Для передніх дверей потрібне безпечне скло, виготовлене за допомогою загартування або ламінування, щоб забезпечити міцність і стійкість до поломки. 

Коментарі