У Міноборони розповіли про спроби Росії відрізати Україну від Європи

Генерал-майор Вадим Скібіцький, заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони оголосив, що заява Росії про готовність до війни з метою відрізання України від Європи — це не що інше, як інформаційна кампанія.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

“Тут я дуже просто скажу. Якщо реально оцінити, проводиться потужна інформаційна кампанія проти нашої держави. Розтягуватимуть наші сили, лякатимуть наше населення. Ви ж дивіться, як багато саме російських аналітиків, які зараз працюють за кордоном, говорять про 220 тисяч угруповань на території Білорусі, а зовсім недавно говорили, що там розгорнуто 150 тисяч… Насправді їх немає там. Угруповання, яке зараз є, неможливо порівняти з тим, що було в лютому минулого року”, — повідомив Скібіцький.

Українські військові збили ще один російський штурмовик

Скібіцький запевнив, що ЗСУ готові до будь-яких дій окупантів.

“Ми готові, там проведено перевірки готовності підрозділів, які захищають північний кордон нашої держави, підготовлено відповідні оборонні рубежі, розгорнуто та посилено систему ППО, включаючи Київ. І якщо ми збиваємо зараз ворожі крилаті ракети, то, повірте, збивати гелікоптери та літаки – це набагато простіше”, — заявив він.

Коментарі