Україна бореться не з церквою, а з російською агентурою — Данілов

Українська держава не переслідує церкву як релігійну інституцію, а ініціює розслідування діяльності конкретних осіб, які становлять загрозу для національної безпеки.

Про це Олексій Данілов сказав в інтерв’ю “Голосу Америки”.

“Хочу зауважити, що ми не боремося з церквою як з релігійною інституцією. Ми сьогодні ухвалюємо рішення стосовно осіб, які безпосередньо беруть участь у цьому процесі. І якщо СБУ, яка веде ці процеси, вважає, що та чи інша людина є небезпечною для нашої країни, то ми приймаємо відповідні рішення, і нам байдуже чи людина в рясі, чи в Brioni, чи в якомусь іншому одязі. Це буде стосуватися будь-яких людей, які підтримують російську федерацію, які їй сьогодні допомагають і шкодять нашій національній безпеці”, — запевнив Данілов.

Україна має повну інформацію про постачання іранських дронів до РФ — РНБО (Відео)

Данілов підкреслив, що Слідче бюро України відкрило кримінальні справи та досліджує всіх учасників процесу. Він також зазначив, що проблема з представниками УПЦ МП не вирішувалася протягом 30 років.

“Моє особисте бачення: на жаль, ми 30 років не звертали уваги на цю проблему і дозволяли поводитися у нашій країні певним елементам так, як вони поводилися. Але вони мали свого часу, особливо після 24 лютого, прийняти сторону нашої країни, відмовитися повністю від того всього російського, якщо воно там було, поставити крапку у цьому питанні. На жаль, не всі це зробили. І ті, хто цього не зробив або не зробить, матимуть наслідки безпосередньо для себе”, — заявив він.

Коментарі