Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал US Open

Вихованка харківської школи тенісу в матчі 1/8 фіналу перемогла колишню першу ракетку світу Симону Халеп з Румунії.

Поєдинок тривав одну годину і 17 хвилин, повідомляє видання “Спортарена“. Еліна Світоліна реалізувала п’ять з 11 брейкпоінтов, віддавши Халеп лише два гейми на своїй подачі.

У чвертьфіналі перша ракетка України зустрінеться з переможницею матчу Анжелік Кербер (Німеччина) – Лайла Фернандес (Іспанія).

Раніше по ходу US Open Еліна впоралася з Ребекою Марино з Канади (6: 2, 6: 3), Ребекою Масаровою з Іспанії (6: 2, 7: 5) і Дариною Касаткіною з Росії (6: 4, 6: 2).

Кращий результат на US Open Світоліна показала в пів фіналі у 2019 році. Тоді тенісистка поступилася Серені Вільямс з рахунком 3: 6, 1: 6.

Еліна Світоліна розповіла, як виграла медаль Олімпіади

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна завоювала для України першу олімпійську медаль в тенісі.