Харківський суддя перед Новим роком придбав квартиру за 2,5 мільйони гривень

Відповідний звіт В’ячеслав Пашнєв опублікував в Єдиному держреєстрі декларацій.

Суддя Ленінського районного суду задекларував придбану 12 грудня в Харкові квартиру площею 86,5 квадратних метрів. Вартість нерухомості склала 2,59 мільйона гривень. До цього квартира належала громадянці України Наталії Покотило.

Крім цього, з 2013 року суддя володіє ще однією Харківською квартирою вартістю 564 тисячі гривень. В’ячеслав Пашнєв також вніс до звіту дохід від продажу нерухомості на суму 1,69 мільйона гривень і грошовий подарунок від Григорія Пашнєва в розмірі 818 тисяч гривень.

У Харківській області прокурор накопичив 12,5 мільйонів гривень і купив кросовер

Суддя їздить на автомобілі Toyota RAV-4 2020 року випуску, вартість якого не вказана в декларації. За минулий рік В’ячеслав Пашнєв отримав зарплату в територіальному управлінні Державної судової адміністрації в Харківській області в розмірі 1,2 мільйона гривень. Готівкою служитель Феміди зберігає 300 тисяч гривень, ще 2600 гривень “лежать” на банківському рахунку.

Хто з можновладців у Харкові розбагатів завдяки біткоіну

Раніше Newsroom повідомляв, що декларацію після звільнення подав ексглава Нацполіції в Харкові Андрій Рубель. З початку року і до 19 серпня на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Рубель отримав 422,7 тисячі гривень (близько 52 тисяч гривень на місяць).

Працював кореспондентом та керував прес-центром у всеукраїнському виданні "КП в Україні"; був редактором регіонального сайту "Слобідський край"; редактором сайту KHARKIV Today; комунікаційним менеджером та журналістом у проектах USAID і Pact. Зараз — кореспондент та автор статей у Newsroom.
Показати всі пости

Коментарі