Мародера з Харкова покарали ув’язненням на 7 років

За результатами розгляду апеляційної скарги керівництва Харківської обласної прокуратури суд призначив покарання у виді 7 років позбавлення волі чоловіку, якого визнано винним у вчиненні крадіжок, поєднаного з проникненням до житла та сховищ, в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 185 та ч. 4 ст. 185 КК України). 

Чоловік раніше вже 5 разів був засуджений за вчинення корисливих злочинів, а в період з лютого по травень 2022 року знову здійснив серію крадіжок. Встановлено, що мародер, користуючись відсутністю власників помешкань через щоденні обстріли Харкова росіянами, проникав у домівки і викрадав побутову техніку та інше майно. 

Як повідомили у пресслужбі Харківської облпрокуратури, усього встановлено 8 епізодів крадіжок, вчинених харків’янином. 

У Вовчанську банда місцевого кримінального авторитету мародерила разом із віськовими РФ (Відео)

Вироком Жовтневого районного суду міста чоловіку призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.  У зв’язку з невідповідністю м’якості покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення прокурор подав апеляційну скаргу на цей вирок суду. В результаті Харківський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури і призначив покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Теги:

Закінчила Харківський національний університет імені Каразіна. У журналістиці працює із 2008 року.
Показати всі пости

Коментарі