У Харківській області три населених пункти тимчасово залишилися без газу

Обмеження пов’язані з проведенням регламентних робіт на мережах. Про це сьогодні повідомили в компанії “Харківгаз”.

Бурили свердловину та залишили три селища без газу: поліція відкрила кримінальне провадження

Для підготовки газорозподільних систем до стабільної та безаварійної роботи під час опалювального сезону співробітники “Харківгазу” з 26 липня по 6 серпня проведуть регламентні роботи в зоні дії Зачепилівської ГРС. У цей період без “блакитного палива” залишаться жителі сіл Леб’яже, Кочетівка та Нагірне Красноградського району.

Під Харковом жінка загинула через нелегальне підключення газу

Нагадаємо, раніше в місті Дергачі в гуртожитку на вулиці Науковій стався вибух газу. Коли рятувальники приїхали за вказаною адресою, ознак горіння вже не було. В результаті вибуху постраждав 72-річний чоловік, який отримав термічні опіки половини тіла. Мешканці гуртожитку винесли його на вулицю та передали медикам. Травми також отримав жінка 1972 року народження. Вона самостійно покинула будівлю і звернулася до лікарів.

Працював кореспондентом та керував прес-центром у всеукраїнському виданні "КП в Україні"; був редактором регіонального сайту "Слобідський край"; редактором сайту KHARKIV Today; комунікаційним менеджером та журналістом у проектах USAID і Pact. Зараз — кореспондент та автор статей у Newsroom.
Показати всі пости

Коментарі